Запрошуємо до участі у BIMCO 2017!

5 – 7 квітня 2017 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбудеться ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини», BIMCO 2017, у роботі якого візьмуть участь представники медичних та фармацевтичних навчальних закладів і лікувальних установ України та зарубіжжя.

5 КВІТНЯ 2017 РОКУ буде проведено відкриття конгресу та перше пленарне засідання, після чого розпочнуть свою роботу 35 НАУКОВИХ СЕКЦІЙ з різноманітних напрямків теоретичної, практичної медицини та фармації: англійською мовою «Theoretical medicine & Clinical medicine», 2 секції «акушерство та гінекологія», «анестезіологія та інтенсивна терапія», «біологічна та біоорганічна хімія», 4 секції «внутрішня медицина», «дитяча хірургія та неонатологія», «ендокринологія та імунологія», «інфекційні хвороби і дерматовенерологія», «клінічне медсестринство», «медична біологія», «медична генетика», «морфологія», «неврологія, психіатрія та медична психологія», «онкологія та радіаційна медицина», «оториноларингологія», «патологічна анатомія», «патологія експериментальна», 2 секції «педіатрія», «профілактична медицина», «гуманітарні аспекти медицини», «соціальна медицина та організація охорони здоров’я», «стоматологія», «судова медицина та медичне право», «травматологія та ортопедія», «фармакологія і фармація», «фармакогнозія та фармацевтична ботаніка», «фтизіатрія та пульмонологія», «хірургія та офтальмологія», «хірургія та урологія», «медицина і філологія».

Під час роботи секцій прозвучать доповіді з актуальних питань теоретичної, експериментальної, клінічної медицини, а також гуманітарних й організаційних аспектів медичної і фармацевтичної галузей, безпеки медичних технологій. Робота кожної секції включатиме наукову дискусію з визначенням переможців. Передбачено заочну (онлайн – вебінар) форму участі у форумі, що дозволить значно розширити коло слухачів конгресу.

6 КВІТНЯ 2017 РОКУ в рамках медико – фармацевтичного конгресу відбудеться 20 КЛІНІЧНИХ МАЙСТЕР-КЛАСІВ І ПРАКТИКУМІВ українською та англійською мовами.

Заходи передбачатимуть міні-лекції, операції наживо, виконання лапароскопічних маніпуляцій, вирішення клінічних ситуаційних задач.

7 КВІТНЯ 2017 РОКУ на другому пленарному засіданні – закритті конгресу буде підведено підсумки роботи секцій та урочисто нагороджено переможців.

За матеріалами роботи ІV Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини», BIMCO 2017 буде видано 19 випуск Всеукраїнського медичного журналу молодих вчених «Хист» з опублікованими роботами учасників наукового форуму, який буде внесено до цифрового наукового репозиторію інтелектуальних фондів Буковинського державного медичного університету.