Запрошуємо до участі у BIMCO 2018!

4 – 6 квітня 2018 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбудеться V Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених BIMCO 2018, у роботі якого візьмуть участь представники медичних та фармацевтичних навчальних закладів і лікувальних установ України та зарубіжжя.

4 КВІТНЯ 2018 РОКУ буде проведено відкриття конгресу та перше пленарне засідання, після чого розпочнуть свою роботу НАУКОВІ СЕКЦІЇ з різноманітних напрямків теоретичної, практичної медицини та фармації українською та англійською мовами. 

Під час роботи секцій прозвучать доповіді з актуальних питань теоретичної, експериментальної, клінічної медицини, а також гуманітарних й організаційних аспектів медичної і фармацевтичної галузей, безпеки медичних технологій. Робота кожної секції включатиме наукову дискусію з визначенням переможців. Передбачено заочну (онлайн – вебінар) форму участі у форумі, що дозволить значно розширити коло слухачів конгресу.

5 КВІТНЯ 2018 РОКУ в рамках медико – фармацевтичного конгресу відбудуться КЛІНІЧНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ І ПРАКТИКУМИ українською та англійською мовами.

Заходи передбачатимуть міні-лекції, операції наживо, виконання лапароскопічних маніпуляцій, вирішення клінічних ситуаційних задач.

6 КВІТНЯ 2018 РОКУ на другому пленарному засіданні – закритті конгресу буде підведено підсумки роботи секцій та урочисто нагороджено переможців.

За матеріалами роботи V Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених BIMCO 2018 буде видано збірник матеріалів Конгресу “BIMCO Journal” з опублікованими роботами учасників наукового форуму, який буде внесено до цифрового наукового репозиторію інтелектуальних фондів Буковинського державного медичного університету.