Чи потрібна віза до України? Згідно чинного законодавства, більшість країн світу мають право на безвізове перебування в Україні до 60 діб за наявності закордонного паспорту. Краще з деталями для кожної країни можна ознайомитись за посиланям:


Як краще добратись до Чернівців? В Чернівцях функціонує аеропорт, який щоденно приймає ранкові рейси з Києва. Також в місті наявні залізничний та два автовокзали.

Де знайти квитки?

Чи потрібні додаткові документи для реєстрації на конгрес? Ні, для реєстрації Вам необхідно просто озвучити Ваші данні.
Чи можна побувати на декількох секціях одночасно?Ні, такої можливості немає через те, що секції відбувають одночасно в різних місцях.


Чи будуть проводитись майстер-класи англійською? Так, якщо на них будуть зареєстровані англомовні студенти, ми забезпечимо повноцінний переклад майстер-класу.
Чи забезпечить оргкомітет іноземних студентів супроводом? Так, іноземним студентам буде наданий супровід на всі три дні конгресу.


Чи є обов’язковою соціальна програма?Ні, соціальна програма не є обов'язковою, її відвідування залишається на Ваш особистий розсуд.

Де знайти розклад конгресу? Розклад буде в програмці, яку отримають учасники на реєстрації, та в онлайн-версії на сайті.