Соціальна програма BIMCO 2020

Перший день

вечірні чернівці


Вул. Ольги

Кобилянської

Не дарма кажуть, що Чернівці – маленький Париж. Адже, у серці Буковини кожен старовинний будиночок, площа, вулиця – це оригінальна пам’ятка. Атмосферні алеї, обласна філармонія, Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації, зал органної музики, численні музеї, кінотеатри та затишні кафе створюють неповторне почуття прекрасного, а прогулянка вулицями  міста дозволяє відпочити від буденних клопотів. Банально, але, відвідавши його, ви закохаєтесь у це місто і  захочете повертатись сюди знову і знову.


Третій день

Банченський монастир

Банченський монастир

Пропонуємо Вам відвідати Банченський монастир,  що знаходиться за 27 км від Чернівців. Православні люди, туристи при'їжджають сюди з усіх кінців світу. Четверта Лавра України – саме так його називають паломники. Від краси архітектури й оздоблення тутешніх храмів перехоплює подих. Якщо ти поціновувач релігійного мистецтва - це місце саме для тебе.


Третій день

Дружня вечеря

Ця подія, яка  є прекрасною можливістю для учасників  поспілкуватися, зустрітися з колегами з минулих конференцій, познайомитися з новими, обмінятися результатами досліджень,і що найважливіше, весело провести час. Приєднуйтесь до нас на вечір смачної  їжі, розваг та веселощів!

ДРУЖНЯ ВЕЧЕРЯ

Четвертий день

пОСТ-КОНГРЕС ТУР

Передмістя Чернівців

На завершення нашого з’їзд ув рамках конгресу запланована одноденна поїздка з ночівлею за місто. У цей день ви зможете відпочити від метушливих днів конгресу  та просто приємно провести день з членами оргкомітету й іншими учасниками, які гарантують вам незабутні емоції та приємне проведення часу.


Call center BIMCO: +​380 99 720 71 73
Viber, Whatsapp : +380 66 182 54 81
E-mail: info@bim.co.ua

© BIMCO 2020

Call center BIMCO: +380955133824
Viber, Whatsapp : +380661825481 
E-mail: info@bim.co.ua

© BIMCO 2019