Прихід весни подарує нам BIMCO 2020

BIMCO 2020

BIMCO – це не просто науковий форум для молодих науковців. Це бренд, який кожного року дивує своїх відвідувачів! Вам здається, що ви вже все бачили? Цьогорічний конгрес переверне ваше уявлення про науку!

Ще більше воркшопів для відточення вашої майстерності! Учасники з усього світу, які приїдуть, щоб поділитись своїм досвідом! Спікери, чиї імена говорять самі за себе! Вищий рівень рецензування, який пропустить тільки достойні роботи!

Зустрінемось вже цієї весни в Чернівцях. BIMCO 2020 – твоя перша сходинка на шляху до мрії!

"

Наука означає постійно ходити на межі між сліпою вірою і цікавістю; між дослідженням та творчістю; між упередженістю та відкритістю; між досвідом та прозрінням; між амбіціями та пристрастю; між зарозумілістю і переконанням - словом, між старим сьогодні і новим завтрашнім днем.


Генріх Рорер  Швейцарський фізик

Чого очікувати цього року?

BIMCO - це чотириденний конгрес студентів-медиків, молодих вчених та дослідників. Протягом чотирьох днів ви зможете поділитися знаннями та дізнаватися нове разом зі своїми колегами, які розділяють ті ж  інтереси, що роблять з вас молодих вчених. Цього року відбудеться найбільший з'їзд з моменту заснування BIMCO в 2012 році.

Якщо ви відвідаєте BIMCO 2020

Ви зрозумієте, що таке дух спільноти та продуктивний обмін інформацією, на відміну від будь-яких інших конференцій, які ви відвідували. Коли приймаєте участь в науковому форумі, не запитуйте себе що ви зможете дізнатись у колег, запитуйте в себе, чим ви зможете поділитися. Унікальність нашого конгресу в тому, що вона є інтерактивною. Ви здобудете практичні навички в режимі реального часу на семінарах, де ми представимо вашій увазі стратегії та методології, якими діляться наші доповідачі та професори. Ви дізнаєтеся про найновітніші та найрізноманітніші нововведення в медицині і здобудете натхнення, аби вносити зміни в цей світ. І ще багато всього іншого, що ви зможете перейняти, вже після того, як спікери закінчать свої лекції.

Call center Ukraine: +380990144461 (Viber, WhatsApp)
Call center International: +380990144761 (Viber, WhatsApp)
E-mail: info@bim.co.ua

© BIMCO 2020

Call center Ukraine: +380990144461 (Viber, WhatsApp)
Call center International: +380990144761 (Viber, WhatsApp)
E-mail: info@bim.co.ua

© BIMCO 2020