Місце проведення конгресу

Конгрес відбудеться на базі Буковинського державного медичного університету (БДМУ) в Чернівцях, Україна.
БДМУ знаходиться в самому центрі Чернівців.

Україна

Україна - найбільша країна Європи, розташована в східній її частині. Загальною площею 603 628 км2 та населенням 48,4 млн осіб. Держава складається з 24 областей, кожна з яких наповнена своїми традиціями та колоритом. Країна багатонаціональна, окрім корінних українців, що складають більшу частину населення, її населяють росіяни, румуни та молдовани. Україна межує з 7 країнами та омивається 2 морями (Чорним та Азовським). Гори на заході, змінюються рівнинами та пересікаються численними річками, одна з яких 4та за довжиною у Європі і тече через усю країну. В країні знаходиться й найбільша пустеля Європи - Олешківські піски.
Проте не тільки природою багата Україна. Архітектура, що поєднала в собі вплив багатьох країн, що в різні історичні часи мали владу на території країни. Замки, фортеці, палаци, величні монастирі та церкви, резиденції та багато інших захоплюючих споруд, все це з особливою обережністю опікується державою.
Мелодійні українські пісні лунають усім світом, а легендарні та унікальні твори поезії та прози перекладають ледь не усіма мовами світу.
Легендарна українська кухня манить туристів з усього світу, що прагнуть заволодіти секретами приготування надзвичайно смачних традиційних страв.
Українці - люди, що глибо цінять і поважають культурні надбання свого народу. Вдало поєднуючи історію з сучасністю, минуле й сьогодення, вони йтудь в ногу з часом, будучи до скону вдячними предкам за свою історію.

Чернівці

Чернівці - місто, що зачаровує!
Маленьке місто на південному заході України вже сотні років привертає увагу туристів по всьому світу. Оточене з одного боку горами, а з іншого рівниною, воно розмістилось у самому центрі області, ставши перлиною Буковини. Неймовірні ансамблі архітектури часів Австрійської імперії не залишають байдужим жодного, хто потрапляє сюди. Резиденція митрополитів, вірменська церква, площа Пресвятої Марії, театр, філармонія та площі розташовані поряд, привертають увагу та змушують затамувати подих. Місто захоплює і поглинає, змушуючи дихати і рухатись з ним в унісон. Відень, маленький Париж, Львів, з яким містом не порівнювали Чернівці, воно залишається унікальним та особливим, не втрачаючи свого шарму та національних традицій.

Буковинський державний медичний університет

Буковинський державний медичний університет один з з кращих медичних навчальних закладів України, що вже протягом багатьох років не втрачає свого звання. Заклад був заснований у 1944 році спочатку як Чернівецький державний медичний інститут, згодом у 1997році став Чернівецькою медичною академією і з 2005 року носить горде звання Буковинського державного медичного університету.


Навчально-виробнича база університету розташована у 12 навчальних корпусах, а базою клінічних кафедр є 31 міська та обласна лікувальна та аптечна установа. Лекційні зали, аудиторії, навчально-виробнича аптека та лабораторії обладнані сучасними технічними засобами для забезпечення навчального процесу та наукової роботи.

Call center Ukraine: +380665655195 (Viber, WhatsApp)
Call center International: +380665655195 (Viber, WhatsApp)
E-mail: info@bim.co.ua

© BIMCO 2024

Call center Ukraine: +380990144461 (Viber, WhatsApp)
Call center International: +380990144761 (Viber, WhatsApp)
E-mail: info@bim.co.ua

  © BIMCO 2024