Соціальна програма BIMCO 2020


Не дарма кажуть, що Чернівці – маленький Париж. Адже, у серці Буковини кожен старовинний будиночок, площа, вулиця – це оригінальна пам’ятка. Атмосферні алеї, обласна філармонія, Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації, зал органної музики, численні музеї, кінотеатри та затишні кафе створюють неповторне почуття прекрасного, а прогулянка вулицями  міста дозволяє відпочити від буденних клопотів. Банально, але, відвідавши його, ви закохаєтесь у це місто і  захочете повертатись сюди знову і знову.

Вечірні Чернівці

"

Чернівці – місто перлина Буковини, котре завжди милувало око та манило до себе. Величні пам’ятки архітектури, розкішні храми, старовинні площі, затишні вулички, привітні перехожі назавжди закарбовуються в пам’яті після того як Ви окунетися в атмосферу нашого міста. «Маленький Париж» – так називають Чернівці мандрівники, для буковинців – це місто, в якому варто жити. Береги Прута міцно тримають на собі домівки чернівчан, оповиті їхніми мріями та прагненнями. У 2008 році святкувалося 600-річчя міста, такий собі солідний ювілей. Відповідно перша письмова згадка про Чернівці в історичних документах датується 1408 роком.


 

 

Екскурсія до Кам'янця-Подільського

"

Кам'янець-Подільський часто називають містом-музеєм під відкритим небом. Це одне з найдавніших міст України, перші згадки про нього датуються XI  століттям. Найбільша цінність міста - практично повністю збережений історичний центр, Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття.

Незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що час у ньому зупинився, одна з його визначних пам'яток виділяється на загальному тлі - це старовинна Кам'янець-Подільська фортеця.

Прослуживши місту найпотужнішим оборонним форпостом протягом багатьох століть, зараз Кам'янець-Подільська фортеця є однією з найкрасивіших пам'яток архітектури України.


 

 

Дружня вечеря

"


Ця подія, яка  є прекрасною можливістю для учасників  поспілкуватися, зустрітися з колегами з минулих конференцій, познайомитися з новими, обмінятися результатами досліджень,і що найважливіше, весело провести час. Приєднуйтесь до нас на вечір смачної  їжі, розваг та веселощів!


 

 

Пост-Конгрес тур

"

На завершення нашого з’їзду в рамках конгресу запланована одноденна поїздка з ночівлею за місто. У цей день ви зможете відпочити від метушливих днів конгресу  та просто приємно провести день з членами оргкомітету й іншими учасниками, які гарантують вам незабутні емоції та приємне проведення часу.


 

 


Call center Ukraine: +380990144461 (Viber, WhatsApp)
Call center International: +380990144761 (Viber, WhatsApp)
E-mail: info@bim.co.ua

© BIMCO 2020